.

.

3 ролни Црна 3D Втиснување Лента Labels 9mm Широк 3 Метри, За Домашна Употреба Хартија Организација Embossers Mayitr Етикета Ленти

3 ролни Црна 3D Втиснување Лента Labels 9mm Широк 3 Метри, За Домашна Употреба Хартија Организација Embossers Mayitr Етикета

DEN 239.00
DEN 397.44
-40 %
Количина на стоки


HW0002624
Спецификација :
Бренд нови
Боја : Црна
Лента Должина : околу. 3m
Лента Ширина : прибл. 9mm
Функција :
3 D втиснување лента етикети.
Се држиме до било каква мазна и чиста површина.
Лесен за употреба.
За општата домашна употреба и хартија организација.
Употреба на embossers : Кул кликне, Јуниор, Омега и 1011 метална лента Embosser, 1880 прирачник embosser.
Пакет се вклучени :
3 x Етикета Лента
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-10cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Лента Тип:
3D печатач лента
Број На Модел На:
етикета лента
Бренд Име:
Mayitr
is_customized:
Yes
Тип:
Лента
R

Тие исто така купуваат со овој производ