.

.

FSSOBOTLUN,За Nokia 7 Плус 6.0 инчен Ракав Телефон Покрие Џеб Holster рачно изработени Волнени Филц Торбичка Заштитна Торба

FSSOBOTLUN,За Nokia 7 Плус 6.0 инчен Ракав Телефон Покрие Џеб Holster рачно изработени Волнени Филц Торбичка Заштитна Торба

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Количина на стоки

За Nokia 7 Плус 6.0 инчен Ракав Покрие Џеб Holster рачно изработени Волнени Филц Торбичка Заштитна Торба
Само За Мобилен Телефон, Не Може Да Се Користи Со Други Назад Школки.
Карактеристики : 1. Професионални се рачно изработени, природни материјали, модерен. 2. Издржливи, едноставни, лесни, сеопфатна заштита на мобилни телефони. Грижа инструкции : не Може да се мијат, се препорачува хемиско чистење, или нежно избришете со влажна крпа. Употребата на губење на топката е нормален феномен, достапни губење на топката тример да се ослободи од. Руски Пријатели,ве Молиме Оставете Ни Име и презиме И Поштенски Код Поради руската Пост Политика,ви Благодариме! И под 5 долари производи брод од страна на Aliexpress Saver Превозот.
Вистински Фотографии :

Материјал:
волна почувствува
дизајн:
Бизнис,Обичен
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Торбичка
Големина:
6.0
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
R

Тие исто така купуваат со овој производ