.

.

се користи за nissan teana/altima Спојлер -2018 teana/altima Спојлер Висок Квалитет АБС Материјал Автомобил на Задното Крило Буквар спојлер во Боја

се користи за nissan teana/altima Спојлер -2018 teana/altima Спојлер Висок Квалитет АБС Материјал Автомобил на Задното Крило

DEN 1944.00
DEN 2160.00
-10 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Спојлери
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Поставување на Возило:
Автомобил Багажникот
Објектот Должина:
90inch
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Име На Модел:
teana/altima Спојлер
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Ширина:
15inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Модел Година:
2016-2018
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
NO
Nissan Модел:
Altima
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ