.

.

LED Гроздобер Американски Железо Кристал LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning Соба Foyer Продавница

LED Гроздобер Американски Железо Кристал LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning

DEN 71379.00
DEN 76752.00
-7 %
Количина на стоки


Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!
Prodcut Информации :
1.Напон : AC90-260 V
2. Боја : како на сликата покажува
3. Светла Боја : Бела/Топло/
4. Материјал : Железо,кристално
5. Извор на светлина : LED
6.Е светилки вклучени : Да
7.Пакување : .Извоз стандард пакување : пена+картон+дрвени гајби/случај ако е потребно.

Боја На Каросеријата:
Dia60 крошна црна
Wattage:
warm light 12light, white light 12light
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,PSE,VDE,LVD,CCC,CE
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Техника:
обложено
Место:
Салон
Број На Модел На:
12351180201
Напон:
90-260V
Гаранција:
3Years
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Број на извори на светлина:
10~15
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Железо,Кристално
Извор На Светлина:
LED
Тело Материјал:
Кристал, Железо
Примена:
Трпезарија
R

Тие исто така купуваат со овој производ