.

.

Relogio Masculion LIGE Мажите Врвот Луксузен Бренд Воена Спорт Часовници Mens Кварц Часовник Машки Целосна Челик Секојдневен Бизнис злато види

Relogio Masculion LIGE Мажите Врвот Луксузен Бренд Воена Спорт Часовници Mens Кварц Часовник Машки Целосна Челик Секојдневен

DEN 1008.00
DEN 5037.60
-80 %
Количина на стоки


Бренд : LIGE се Прикаже : Аналогни Кварц Види Стил : Мода, Секојдневен, Бизнис, Луксузни, Спорт Карактеристики : Отпорни на Вода, Авто Датум, Хронограф, Шок Отпорни, Плива, Главната Функција : - 100% Нов Со Ознака И Висок Квалитет; - Топ Бренд на Луксузни Висок Квалитет на Дизајн Бирање, Датум Екран Функција; - 3 ATM / 30 M Отпорен на Вода (Поддршка Студен Туш и да Пливаат, не работат види кога подводни, не поддржуваат топла вода); - Квалитет на Цинк Легура Случај; - Квалитет на Кожа за на Рака Спецификација апроксимација : - Случај Дијаметар : 4 см - Случај Дебелина : 1.2 см - Бенд Ширина : 2cm - Вкупна Должина : 21cm
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот
- Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали.
- Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.
- Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.
- Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба. Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Купувачот плаќа врати превозот. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Авто Датум,Шок Отпорни,Нуркач Да Пливаат,Светлечки Раце
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
LIGE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
LIGE 9839
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
часовници мажи:
LIGE Часовници
relogios masculino:
кварц се види мажи
Erkek Kol Saat:
часовници за мажи
кварц-види мажи:
Спорт Часовници
LIGE Види Мажи:
Адвокатско Кварц-Види
Познатиот LIGE Види:
мажите подарок
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
R

Тие исто така купуваат со овој производ