.

.

Елита SLR Јаглерод Патот Велосипед Тркала 700c Rim Тубуларна Clincher Цевки Со Тајван Директно се Повлече Низок Отпор Керамички Центар

Елита SLR Јаглерод Патот Велосипед Тркала 700c Rim Тубуларна Clincher Цевки Со Тајван Директно се Повлече Низок Отпор Керамички

DEN 27141.00
DEN 29184.00
-7 %
Количина на стоки


Елита SLR Јаглерод Патот Велосипед Тркала 700c Rim Тубуларна Clincher Цевки Со Тајван Директно се Повлече Низок Отпор Керамички Центар
Кога ставање ред, pls ни даде забелешка на тркала детали ќе ви бидат потребни следните чекори, ние ќе произведува вашата нарачка по потврдување.
Зборуваше Боја : Црна или Бела
Брадавица Боја : Црна или Црвена
F ree данок превозот во Следниве Европски Земји :
Обединетото Кралство, Шпанија, Франција, Естонија Литванија Романија Белорусија И Словенија, Латвија, Австрија, Бугарија, Словачка (Република Словачка) Норвешка, Германија, Холандија, Чешката Република, Грција, Финска, Белгија Ирска Италија, Швајцарија, Полска, Португалија, Данска
Ако не сакате да плаќате било данок кога бродот на Европските земји, ве молиме изберете "продавачот за испорака метод" кога ќе го поставите цел, следење на број, исто така, е достапна.
Ве молиме контактирајте со нас за да проверите дали можете да ја користите оваа услуга.

боја:
30мм, 38mm, 47mm, 50mm, 60mm, 88mm
Бренд Име:
Елита
Зборуваше Дупка:
20 - 24 ЧАСА
По завршувањето:
Сјајна или Мат
Тркала Материјал:
јаглерод
Големина:
700c
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Систем За Сопирање:
V Кочница
Број На Модел На:
Елита SLR
is_customized:
Yes
центар:
R06 Керамички
Зборуваше:
Столб 1423
Тип:
Тубуларна/Clincher /Цевки
Висина:
30/38/47/50/60/88mm
Материјал:
T700 целосна карбонски влакна
decal:
Елита
R

Тие исто така купуваат со овој производ