.

.

Модерната Лустерот Дневна Соба Светлина Злато Кристал Лустерот Осветлување Нордиските Модерна Таванот Светилка Кристалните Лустери Спалната Соба Светилка

Модерната Лустерот Дневна Соба Светлина Злато Кристал Лустерот Осветлување Нордиските Модерна Таванот Светилка Кристалните Лустери

DEN 2915.00
DEN 3312.00
-12 %
Количина на стоки

Материјал : злато позлата цинк легура +стакло+занаетчиски стакло Големината на целиот : види слика детали Светилки носителот : E14/E12, извор на Светлина : Не се вклучени ,ве молиме да користите led сијалица Напон : 110 V-240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Гаранција:
3
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
240V,230V,120V,90-260V,110-240V,220V,110V
Карактеристики:
светло & осветлување
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Современа
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Бренд Име:
Minfu
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
sy302
Сенка Ветер:
Up
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Никој
Извор На Енергија:
AC
R

Тие исто така купуваат со овој производ