.

.

KOLMAKOV 2018 Луксузни Нови Пристигнување Есен Формално Mens Одговара на Свадба Младоженецот Костим Homme Тенок Одговара Одговараат (Јакна+Вест+Панталони)

KOLMAKOV 2018 Луксузни Нови Пристигнување Есен Формално Mens Одговара на Свадба Младоженецот Костим Homme Тенок Одговара Одговараат

DEN 4409.00
DEN 8016.00
-45 %
Количина на стоки

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 3. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : 1019-1018-P280
Опис Големина
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина , јас ќе ви дадам совет.
Азија Големина
(cm)
Рамо
Биста
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
S
40
90
68
59
М
41
94
69
61
L
42.5
98
70
62
XL
44
102
71
63.5
2 XL
45.5
106
72
65
3 XL
47
110
73
65.5
4 XL
48.5
114
74
68
1in=2.54 см Азија големина е мал една големина од Европа и Америка.
Ако не знаете како да се избере големина. можете да ни кажете вашата висина и тежина и градите .ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Големина Спецификација : (панталони)
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3 cm грешка.
Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во ред
на вашиот половината, јас ќе ви даде совети
Азија Големина
Должина(cm)
Половината(cm)
Хип(cm)
Нога(cm)
S
102
77
М
105
80
L
107
83
XL
109
90
2 XL
113
93
3 XL
114
100
4 XL
114
103
5 XL
114
107
Големина Спецификација : (Вест)
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3 cm грешка.
Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во ред
на вашиот половината, јас ќе ви даде совети
Големина
Должина(cm)
биста(cm)
Хип(cm)
S
63
84
М
64
84
L
66
88
XL
67
94
2 XL
68
94
3 XL
69
98
4 XL
70
102
5 XL
71
106
Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Број На Модел На:
1019-1018-P280
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
KOLMAKOV
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ