.

.

(2piece) Нов RT6921 RT6921GQW QFN Чипсет

(2piece) Нов RT6921 RT6921GQW QFN Чипсет

DEN 551.52
Количина на стоки


Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
RT6921GQW
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN
R

Тие исто така купуваат со овој производ