.

.

Катар seafront облакодер осветлување доха, катар 22928 Магија фрижидер магнети Phots магнети

Катар seafront облакодер осветлување доха, катар 22928 Магија фрижидер магнети Phots магнети

DEN 167.04
Количина на стоки

Неговите, познат како Катар. Е некоја Арапска земја на југозападниот Азија, е исто така полуостров се наоѓа во Арапскиот полуостров на работ на земјата, во најголем дел поради земјава се опкружени со персискиот залив, и нејзината територија со Саудиска Арабија, која е во јужна. [1] Катар има богата со нафта и гас ресурси, како и вкупните резерви на природен гас на третото место во светот, додека БДП по глава на жител рангирање како првиот во светот. Emirate Катар е апсолутна монархија, од средината на 19 век, беше предводена од ле тани семејство "o", а подоцна се најде во велика БРИТАНИЈА под заштита на нафта и гас, со тоа го заменува оригиналната бисер индустрија да стане земја е најзначаен извор на приход.
Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.
-
PLS се разбере нашата Мин Цел $12,
1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,
-
Кориснички Уникатни Магнети. ; САМО $3.48/Модул
Upgrate Големина за Уникатен Магнет. ;
Контактирајте не за било какви прашања&Вредност-додадено Служба. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.
1mm флексибилни магнет+1.5 mm картон+0.2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Контакт со нас на :
Ние прифаќаме сопствени дизајни,повеќе големината и детали,ве молиме контактирајте со нас слободно.

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Број На Модел На:
78*54mm
Лист Големина:
Медиум
Возраст:
> 3 години
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
правоаголник
Објектот:
Метал магнет/Фото магнет/Плоча магнет
Големина:
78*54mm
Материјал:
Флексибилни Магнет+картон+челик+artpaper
Употреба:
Сувенир колекција
боја:
полн колор печатење
кориснички:
прифатете
R

Тие исто така купуваат со овој производ