.

.

КЕЈТ 5x7ft Фото Позадина Фламинго Розева Позадина Фотографија Backdrops Деца Цртан филм Позадина за Фото Студио

КЕЈТ 5x7ft Фото Позадина Фламинго Розева Позадина Фотографија Backdrops Деца Цртан филм Позадина за Фото Студио

DEN 1579.00
DEN 1579.20
-0 %
Количина на стоки


Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба). 2,на Оваа големина е едно парче,тоа е лесна. 3.Ќе добиете само во позадина без да застане. 4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината, бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем. 5.Овие три димензии (погоден за деца,бебе,новороденче,),Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене. Второ : Постојат некои предлози за вас пред да ја користите оваа позадина : 1,треба да биде укината превозот, ќе постојат некои плитки брчки на позадина, можете да железо тоа да се изедначи ги поминат лесно. 2,Оваа позадина може да биде, исто така, се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките. 3,превиткајте го кога не го користите.

Големина (мм):
W 150cmxH 200cm, W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 200cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 300cm, W 300cmxH 600cm, кориснички големини
Бренд Име:
кејт
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
DR0067
Стил:
Деца
Материјал:
Микрофибер
Ткаенини:
микрофибер(без брчки,перат,повторна употреба)
Големина (мм):
2000 година
За:
деца,свадба,деца,бебе,новороденче,роденден
исто така и за:
Позадина, Фотографија Позадина Дрво Гроздобер
Употреба:
Дигитална Фотографија Позадина за Свадба
исто така да го користите:
Во позадина на Фотографијата ,Позадини за Фото Студио
Стил:
Новороденче Фото Позадина Дрво Кат,Свадба Ткаенина Backdrops
клучен збор:
Позадина Фотографија,Фотографија Студио Позадина,Позадина Фантазија
KEYWORD1:
бебе туш позадина,деца фотографија студио позадина
Стил:
Вертикална Верзија
R

Тие исто така купуваат со овој производ