.

.

10pcs Дрвото на Животот Шарм Pendant Гроздобер DIY Антички рачно изработени Ѓердан Одлуки за Изработката Накит Одлуки Додаток Бронза

10pcs Дрвото на Животот Шарм Pendant Гроздобер DIY Антички рачно изработени Ѓердан Одлуки за Изработката Накит Одлуки Додаток

DEN 252.00
Количина на стоки

Опис : Совршен за scrapbooking проект, ѓердан pendant капка, накит одлуки додатоци
Одлично за било DIY Уметности & Занаети проект, што се користи како DIY украс на вашиот сопствен занает одлуки, како ѓердан-/ нараквици-/anklets-Изработка, уникатен за вашите пријатели на најблиски, Богатство Лов, секој доби одредено копче која има различни значително значење. Големина : 58x50mm Боја : бронзени Квалитет : 10pcs/многу

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
двојно еден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ