.

.

Бели Камења Точка Pendant Камен Ѓердан Pendant Злато Капа Дели Исцелување Камења Јога Pendant Двојно Точка Монистра Pendant JXD-8

Бели Камења Точка Pendant Камен Ѓердан Pendant Злато Капа Дели Исцелување Камења Јога Pendant Двојно Точка Монистра Pendant JXD-8

DEN 426.00
DEN 426.24
-0 %
Количина на стоки


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКА

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
JXD-8
Бренд Име:
JAYLAXIEBJ
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
опал
Обликотшема:
Точка/Стап
Материјал:
бела jade
камен боја:
како Слика
Големина:
12x40mm
Количина:
5pcs/многу & 10pcs/многу & 20pcs/многу
Тежина:
Approx 8g/pcs
Се справи со време:
3-5 workdays
Is_Customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ