.

.

5pcs/многу EMMROD Нови Глувчето риболов мамка Вештачки Мамки Мека мамка 5 бои 7g 5cm Мали животни мамки Намамат мамка одговараат на

5pcs/многу EMMROD Нови Глувчето риболов мамка Вештачки Мамки Мека мамка 5 бои 7g 5cm Мали животни мамки Намамат мамка одговараат

DEN 580.00
DEN 1055.04
-45 %
Количина на стоки


5pcs/многу EMMROD Нови Глувчето риболов мамка Вештачки Мамки Мека мамка 7g 5cm Мали животни мамки Намамат мамка одговараат на
вклучува : 5 компјутери, еден за секоја боја.

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
глувчето
Бренд Име:
EMMROD
R

Тие исто така купуваат со овој производ