.

.

Рачно изработени DIY Perlas Накит Наоди 4 Бои Плоштад-форма Шупливи Голема Дупка Spacer Европската Монистра За Изработка на Накит трговија на Големо

Рачно изработени DIY Perlas Накит Наоди 4 Бои Плоштад-форма Шупливи Голема Дупка Spacer Европската Монистра За Изработка на Накит

DEN 81.00
DEN 108.00
-25 %
Количина на стоки


Топла Продажба На Монистра За Изработка На Накит
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе слични производи : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Рачно изработени DIY Накит Наоди Микро Отвори Циркон Spacer Монистра За Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато/Пиштол-црна Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 10мм*8мм (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Објектот тежина : 1.6 g
Дупка со Дијаметар : 5.0 mm
Функција : DIY Нараквици Ѓердан парична Казна Накит Додатоци
2177
Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани
2679
2177
Висок Квалитет на Монистра За DIY Накит
2679
2177
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја посетите нашата продавница :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY Монистра за изработка на Накит
Бренд Име:
JUYA
Објектот Тежина:
1.6 g
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Големина:
10мм*8мм
Дупка Со Дијаметар Од:
5.0 mm
Материјал:
висок квалитет на Бакар,ААА Австриската Кубни Циркони
Карактеристики:
Инкрустирани Циркони, Со Врвен Квалитет,Luxury Designer
Функција:
монистра за изработка на накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ