.

.

JEXXI Исклучителна Цвет во облик на Прстен 925 Sterling Silver Кубни Циркон Висок Квалитет Партија Накит Најдобар Подарок за Жените Вљубените

JEXXI Исклучителна Цвет во облик на Прстен 925 Sterling Silver Кубни Циркон Висок Квалитет Партија Накит Најдобар Подарок за

DEN 93.00
DEN 152.16
-39 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Обликотшема:
Хексагонални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
700R5600
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
JEXXI
R

Тие исто така купуваат со овој производ