.

.

Меур печатење во боја ткаенина, пролет и лето женска облека бебе кошула ткаенина и на самото место трговија на големо

Меур печатење во боја ткаенина, пролет и лето женска облека бебе кошула ткаенина и на самото место трговија на големо

DEN 479.52
Количина на стоки


Состав и содржина : памук, Полиестер
Грофот : 40-ти години*60-тите
Густина : 75*65
Ширина : 145cm
Тежина : 110 грама (g/ ㎡)
Специфични употреба : кеси, фустан, долен веш, пижами, повик носат, спортски, кошули, троседот, постелнина, декоративна ткаенина, завеса крпа, перница, перница, се облекуваат

Материјал:
Полиестер / Памук
Ширина:
145cm
Стил:
Лента
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SALAN
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Тип:
brocade ткаенина
R

Тие исто така купуваат со овој производ