.

.

HDMI+DVI+VGA+Аудио Контрола на Одборот За 15inch 1024x768 LP150X10 LP150X09 LCD Екран

HDMI+DVI+VGA+Аудио Контрола на Одборот За 15inch 1024x768 LP150X10 LP150X09 LCD Екран

DEN 1249.44
Количина на стоки


LCD Контролер Одбор :
HDMI DVI VGA АУДИО LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD Екран
Текст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.
Дојде Во Standby Модел Кога Не Влезниот Сигнал
Standby Модел
Видео Внесување : HDMI DVI VGA
Аудио Влез : HDMI
Аудио Излез : Звучник Конектор
OSD : Brightness Разлика од Авто Јазик И Така Натаму
Јазик : Англиски Француски Германски На Шпански, Италијански И Така Натаму
Одбор Големина : 125mm x 58mm x 17mm
Компатибилен Работа Со :
15inch 1024x768 :
LP150 X09 LP150 X10
1× HDMI VGA DVI LCD Контролер Одбор М. NT68676
1× 1 CCFL Инверторот Одбор
1× 30 Pin Сигнал Кабел
1× Тастатура Со Кабел

Број На Модел На:
М. NT68676
Бренд Име:
VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри
R

Тие исто така купуваат со овој производ