.

.

100 компјутери/многу Кристал Пеперутка Brooch Pin Сина Животно Инсекти Пеперутка Кристал Брошеви Свадба Додатоци

100 компјутери/многу Кристал Пеперутка Brooch Pin Сина Животно Инсекти Пеперутка Кристал Брошеви Свадба Додатоци

DEN 22944.00
Количина на стоки


Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизајн е во ред Стил модерен MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T/T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPS-от , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, Декорација
Како да се добие примерок ?
Судењето/Примерок Цел и цел во парк ќе биде предаден во рок од 1-2 часа по потврдена исплатата.Прилагодено ќе треба 7 -11 дена .
Клиентите Логото е дозволено ? Може да се направи свој дизајн ?
Yes.
Јас може да се меша бојата ?
Количини е во ред ,ќе го како сакате.
Како да се земе цел ?
Да земеме цел на нашата Alibaba продавница или да му кажете на модел u се допаѓа, а потоа ние ќе испраќање у qutation.
Како да се направи disscount ?
Голема цел или чести ре-нарачки ќе добиете 10-20 % попуст .
Зошто да изберат нас :
1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн
2.Мали ред и мешани објекти се достапни
3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаат во залиха
4.Конкурентна цена и добар квалитет
5.Ние може да се направи примероци и производи според клиенти барања
QQ : 2851332657 /Wendy
Skype : jotome02 /Wendy
Facebook : Wendy Deng
Whats App : +86 15622791294 /Wendy
Со нетрпение очекувам да ги прима вашата истрага!

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jotome
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Пеперутка
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
RA3213
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
боја:
слика
Стил:
модерен
Употреба:
облека додаток
Тип:
змеј brooch
позлата:
Злато Позлатен
Име:
Топ Одделение Брошеви
облик:
Пеперутка
R

Тие исто така купуваат со овој производ