.

.

BIGWASP Сива Расположливиот Игла Кертриџ 7 Криви Магнум (1007RM) 20Pcs/Кутија Бесплатен Превозот

BIGWASP Сива Расположливиот Игла Кертриџ 7 Криви Магнум (1007RM) 20Pcs/Кутија Бесплатен Превозот

DEN 710.40
Количина на стоки


Proudct Опис :
1. Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес.
2. Компатибилен со Сите видови кертриџ костец & Јастреб машини. Не Ален клучеви потребни.
3. Направени од 316 L хируршки нерѓосувачки челик и медицински-одделение пластика.
4. E. O. sterilized и пакувани во блистер пакување.
5. За еднократна употреба за еднократна употреба тетоважа игла касети.
6. Подготвени За Употреба - Доаѓа во Полето на 20 Pcs.
Пакетот вклучува : 20 Pcs 7 RM

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
1007RM
Бренд Име:
UPTATSUPPLY
R

Тие исто така купуваат со овој производ