.

.

2018 Нови Arrivval Бронза Метал Цигара Случај Носителот на Моделот 20 КОМПЈУТЕРИ Цевка Пура Гроздобер Метал Цигара Плевел Џеб Кутија

2018 Нови Arrivval Бронза Метал Цигара Случај Носителот на Моделот 20 КОМПЈУТЕРИ Цевка Пура Гроздобер Метал Цигара Плевел Џеб

DEN 338.00
DEN 483.36
-30 %
Количина на стоки

2018 Нови Arrivval Бронза Метал Цигара Случај Носителот на Моделот 20 КОМПЈУТЕРИ Цевка Пура Гроздобер Метал Цигара Плевел Џеб Кутија

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
G
Техника:
огледало
Број На Модел На:
Л-172N
Големина:
9.5*7.9*1.8cm
Тежина:
90g
Материјал:
бронза
Од:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ