.

.

Природен Камен Призмата на Реики Нишалото Приврзоци Златна Позлатен Рок Кварцен Кристал Шарм Три Боја Кристал Мода Накит 10pcs

Природен Камен Призмата на Реики Нишалото Приврзоци Златна Позлатен Рок Кварцен Кристал Шарм Три Боја Кристал Мода Накит 10pcs

DEN 1960.00
DEN 2390.40
-18 %
Количина на стоки


Внимание, Ве Молам!
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
1. Ако плаќаат за сите ставки цената Ние не обезбеди следење на број за мали наредби.
2. Ако плаќаат за сите предмети цена > $10,Ние нудиме бесплатно следење на број за нарачка.
3.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС .
Клиентите може да се меша цел различни стоки.
Количина : 10 парчиња
Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо. Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови. Ви благодариме за секој клиент. Вашето задоволство е моја #1 целта. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AA002040182
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато Позлатен
Избор На Камен:
1 Камења
Стил:
европа и америка
Обликот:
Кристал Столб
is_customized:
Yes
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Камен:
бел кристал
Ocasion :
Партија / Свадбена / Топка
Потрошувачите :
Мажи / Жени / Момчиња / Девојки
превозот:
Бесплатен превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ