.

.

Унапредување, со висок квалитет машки кошули Cufflinks нова мода бутици бренд за накит црна cufflinks, француски кошула додатоци

Унапредување, со висок квалитет машки кошули Cufflinks нова мода бутици бренд за накит црна cufflinks, француски кошула додатоци

DEN 105.00
DEN 131.52
-20 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ZMXK-104
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
jiaocharmei
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ