.

.

Myslc Печатени Покритие За TurboPad 1014i 3G/1014 3G/1020 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

Myslc Печатени Покритие За TurboPad 1014i 3G/1014 3G/1020 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

DEN 431.52
Количина на стоки


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Број На Модел На:
KXW03160098PCLC
Стил:
Моден
Ширина:
19.4cm
Модел Компатибилност:
за TurboPad 1014i 3G/1014 3G/1020
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
Универзална
Должина:
26.2cm
Шаблон Тип:
Печати
R

Тие исто така купуваат со овој производ