.

.

Mayitr 350W 200A LCD Автомобил Плус Прилагоди Батерија Полнач Бустер 12V/24V Автомобил Батеријата Држачи за Полнење

Mayitr 350W 200A LCD Автомобил Плус Прилагоди Батерија Полнач Бустер 12V/24V Автомобил Батеријата Држачи за Полнење

DEN 2222.00
DEN 2614.56
-15 %
Количина на стоки


MT0000910
Карактеристики :
LCD дисплеј
Еден допир автоматско полнење
Брза, високо фреквентни технологија со 3-фаза за полнење
Батеријата за откривање, краток спој заштита, во текот напон заштита, анти-обратна поврзување на заштита, итн
Индикаторот за полнење да покажува полнење процес директно, кој овозможува на корисниците да се справат со струја од батерија
Спецификација :
Капацитетот на батеријата : 20 Ah-200 Ah
Влезен Напон : 160 V-220 V
Излезна Струја : 14 A
Излезен Напон : 12 V 24 V
Номинална Моќност : 350 W
Пакет се Вклучени : 1 x 12 V/24 V Автомобил Батерија Полнач
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Материјал Тип:
метал & гума
Објектот Висина:
0.14 m
Бренд Име:
Mayitr
Објектот Должина:
0.25m
Осветленост Дел Број:
no
Специјални Функции:
Автомобил батерија полнач
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
0.22m
Производителот Дел Број:
no
Објектот Тежина:
1.050 KG
Другиот Дел Број:
no
Поставување на Возило:
ПРЕД
R

Тие исто така купуваат со овој производ