.

.

Автомобил Кал Клапи За Шкода Fabia 3 њу џерси NJ3 2015-2017 Mudflaps Поздравниот Чувари Кал Размавта Mudguards Фендер Пред Задните Стил Поставите Моделирани

Автомобил Кал Клапи За Шкода Fabia 3 њу џерси NJ3 2015-2017 Mudflaps Поздравниот Чувари Кал Размавта Mudguards Фендер Пред Задните

DEN 1310.00
DEN 1440.00
-9 %
Количина на стоки


За спорот и повратни информации : Ако примите дел кој не работи или скршени ,ве молиме контактирајте со продавачот прво, да испраќате пораки да се објасни проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ве молиме да не даде лош повратни информации директно
без каква било комуникација. Ако сте го купиле објект по грешка, ве молиме изберете од лични причини. Ако не сте задоволни со нашата дел, ве молиме да дадете 5 ѕвезди за нас, ние ќе биде многу благодарен за вашата добра повратна информација и можете да добиете некои попуст за вашата следна цел. Ако не добиете предмети во текот на 60 дена , може да се отвори спорот да се добие наплата пред заштита заврши. За наплата : Aliexpress процесот на наплата за спорот и цел отказ во 7-15 дена. ако не ги примат средствата по 15 дена,може да кликнете на купувачот центар да се најде решение, или да стапите во контакт со Aliexpress човековите servive. За трговија на Големо : Ако сакате да купите голем квантитет,на пример 50pcs, можете да контактирате со нас и со е-мејл или да испраќате пораки на Aliexpress да се добие најдобрата цена .

Тип На Објект:
Mudguards
Бренд Име:
CAPQX
Специјални Функции:
За Шкода Fabia 3 њу џерси NJ3 2015-2017
Материјал Тип:
За Шкода Fabia 3 њу џерси NJ3 2015-2017
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел Година:
2015 2016 2017
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Шкода Fabia 3 њу џерси NJ3 2015-2017
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Должина:
0inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ