.

.

19inch/19VGA/Допир USB Интерфејс за Индустриска Контрола Lcd Отпор Екран на Допир за Следење Метална Школка Тока Фиксна 1280*1024

19inch/19VGA/Допир USB Интерфејс за Индустриска Контрола Lcd Отпор Екран на Допир за Следење Метална Школка Тока Фиксна 1280*1024

DEN 9277.00
DEN 12048.00
-23 %
Количина на стоки


параметар
19" Отпор Екран на допир за индустриски и апарати за домаќинство со користење на метална школка на А-ниво LCD монитор Големина : 19 Инчи Скала : 4 : 3 Apheliotropic : LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс. резолуција : 1280*1024 Контраст : 500/1 Светлост : 500cd/ m Визуелна агол : 120°(H) 100°(V) време на Одговор : 4ms интерфејс : VGA+USB Влезниот сигнал : видео RGB имитираат за 0,7 v Синхронизирање сигнал : TTL (во Живо жица Нула жица) Дисплеј област (mm) : 379 X304 Контрола на копчето на задниот панел : прекинувач, мени копчето,модулација клуч, AUTOOSD контрола, светлост контраст, боја, Слика локација, OSD алатка,јазици избор Напојување : 12 VDC 3А моќ дисипација : ≤18 W температура : 5°C~35°C Влажност : 20%~80% се Задржи во чување на животната средина температура : -10~70°C Влажност : 10%~90% Тежина : 4.2 KG Екранот Додатоци : адаптер,моќ линија,видео држи жица(15 шут приклучок),спецификација и сл. Гаранција : 1 година Карактеристики : едноставно, брзо,флексибилно ,уметнички изглед и ниско ниво на зрачење Боја : Црна Напојување (Полнач) : AC120 ~230 V±10%(вклучуваат) DC 12 V,3А Бруто Тежина : 4.5 КГ Пакување Спецификација(L*W*H) : 462x 410x 66 mm
19 инчен LCD монитор за индустриски и апарати за употреба

Изгледот на екранот
Големина На Табелата
фото на сајт користи
Пакување
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. 2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто. Ви благодариме за разбирањето!

Пакет:
Yes
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ190LEDz
Тип:
Индустриски Следење
боја:
Црна
Резолуција:
1280*1024
Пиксели Теренот:
0.264 mm
Дијагонала На Екранот Големина :
19inch/19
Школка Материјал:
метална школка
Интерфејс:
VGA+USB
Приказ На Односот На:
4
Тип:
Индустриски Следење
Сооднос На Контрастот:
500
Црна и Бела Време на Одговор:
4ms
R

Тие исто така купуваат со овој производ