.

.

1pc Висока Чистота Бакарна Плоча Со Фолија на Состојба 0.1x200x1000mm Најдобра Цена За Моќ Алатка Додатоци

1pc Висока Чистота Бакарна Плоча Со Фолија на Состојба 0.1x200x1000mm Најдобра Цена За Моќ Алатка Додатоци

DEN 239.00
DEN 397.44
-40 %
Количина на стоки


BI0003271
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : бакар
Бакар чистота : >99.9%
Големина : прибл.0.1 x 200 x 1000mm
Пакет се вклучени :
1pc x Бакарна фолија
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Број На Модел На:
БАКАР лист
is_customized:
No
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Други
Главен Материјал:
Бакар
R

Тие исто така купуваат со овој производ