.

.

Креативни Метал Камион Автомобил Keychain Авто Мото Копче Синџир за Hyundai Jaguar Holden форд, БМВ Ауди Мерцедес Lada SAAB Keyring

Креативни Метал Камион Автомобил Keychain Авто Мото Копче Синџир за Hyundai Jaguar Holden форд, БМВ Ауди Мерцедес Lada SAAB Keyring

DEN 108.00
DEN 127.68
-15 %
Количина на стоки


Креативни Метал Камион Автомобил Keychain Авто Мото Копче Синџир за Hyundai Jaguar Holden форд, БМВ Ауди Мерцедес Lada SAAB Keyring
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
мажите keychain
Бренд Име:
QYJSD
R

Тие исто така купуваат со овој производ