.

.

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 25*18MM Cabochon База Антички Бронза Позлатен Легура Морска Желка Рамки Pendant Diy Накит Наоди

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 25*18MM Cabochon База Антички Бронза Позлатен Легура Морска Желка Рамки Pendant Diy Накит Наоди

DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %
Количина на стоки


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња/Многу) 25*18 MM Cabochon База Антички Бронза Позлатен Легура Морска Желка Рамки Pendant Diy Накит Наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HD0563
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
накит наоди
Обликотшема:
морето желка
Објектот:
рамки pendant
Големина на Pendant :
39*54MM
Големина на празно:
25*18mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
20 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
R

Тие исто така купуваат со овој производ