.

.

ДОКСА 4 Поставите Масло Вода Сепаратор&Издувна Цевка 06H103226A 06J103221B 06H103495A За A3 A4 Octavia ФОЛКСВАГЕН Bettle Tiguan Passat B6 Jetta

ДОКСА 4 Поставите Масло Вода Сепаратор&Издувна Цевка 06H103226A 06J103221B 06H103495A За A3 A4 Octavia ФОЛКСВАГЕН Bettle Tiguan

DEN 5909.00
DEN 7034.40
-16 %
Количина на стоки

Дел No. : 06 H103495 B 06 H103495 A 06 H103226 A 06 J103221 B Друг Дел Бр. : 06 H 103 495 B 06 H 103 495 A 06 H 103 226 A 06 J 103 221 B име на Производ: PCV Вентил Масло Сепаратор Издувни Цевки Црево Комбинација За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1.8 2.0 TFSI 06 H 103 495 A
Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2009-2011 Мотор Код:CCTA CBFA За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2010-2010 Мотор Код:CBFA CCTA За "ФОЛКСВАГЕН" Bettle 2012-2012 Мотор Код:CBFA CCTA За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2012 Мотор Код:CCTA CCTB За "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2009-2011 Мотор Код:CBFA CCTA CCZA CCZB За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2009-2012 Мотор Код:CBFA BZB CGYA CDAA CDAB CBFA CCTA За "ФОЛКСВАГЕН" GTI 2010-2010 Мотор Код:CBFA CCTA За A3 8 P 2008-2013 2.0 T Мотор Код:CBFA, CCTA За A4 Б8 2009-2012 2.0 Т За А5 Б8 2010-2012 Година 2.0 Т За П5 2011-2012 2.0 Т За TT Mk2 2009-2015 2.0 T Мотор Код:CCTA, CETA За Седиште Леон 1.8 TSI(118 KW) , 2.0 TSI(147 KW) За Седиште Толедо 1.8 TSI(118 KW) , 2.0 TSI(147 KW) За Octavia(РС) 2.0 TSI (147 KW) За Врвен 2.0 TSI(147 KW)
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.
(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 3-7days да пристигне во светот. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете.
КАКО ДА СЕ НЕ ГАРАНЦИЈА
1.Објектот е нов и доаѓа со гаранција.
2.Како да се не гаранција :
(1) гаранцијата ќе бидат опфатени со природни погрешни не вклучувајќи вештачки оштетени.
(2)Ако примите неисправни објект во рамките на гарантниот период. Купувачите треба да се забележи ни во рок од 3 дена и се земе слики да ни се појавуваат на штета дел и надвор од пакетот.
(3) ќе се обиде да помогне да се реши проблемот со e-mail.
(4) Враќање поштарина е купувачот одговорност. Ако тоа е проблемот на квалитетот после нашата проверка. ние ќе ги испрати истите нов објект за вас за бесплатно.
(5) Ако штетата е направена од страна на погрешна работа. Ве молиме да се постави нова цел.
ЗА ЦЕНАТА
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.

Поставување на Возило:
моторот
Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Тежина:
336g
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Passat-Година:
2009,2010,2011
Производителот Дел Број:
06H103495B
Објектот Должина:
19.5cm
Специјални Функции:
Масло Вода Сепаратор + Издувна Цевка
Објектот Ширина:
20.3cm
Објектот Висина:
5.4cm
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
докса
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
06h103495a
Другиот Дел Број:
06H103226A 06J103221B
R

Тие исто така купуваат со овој производ