.

.

Лето Куче Фустани Пролет Морска Ѕвезда Здолниште Принцеза Стил Цвет Мрежа Свадба Фустани Облека

Лето Куче Фустани Пролет Морска Ѕвезда Здолниште Принцеза Стил Цвет Мрежа Свадба Фустани Облека

DEN 137.00
DEN 175.68
-22 %
Количина на стоки


Куче Фустани Пролет Лето Морска Ѕвезда Здолниште Принцеза Стил Цвет Мрежа Свадба Фустани Облека
Функција :
1.Полиестер материјал дава на вашето домашно милениче мека и дише чувство
2.Туту фустан со меки мрежа дното носи онанирачки чувство кога вашето домашно милениче се појави во партијата
3.Без ракави партија облечи ви овозможува вашето домашно милениче се движат нејзините шепи лесно, без да се пречи
4.Хуманизација дизајн. На копчиња, го прави лесно да се носат за вашите миленици
5.Лесно да се мијат и лошиот да исчезнат. И тоа ќе се исушат брзо
6.Голем lifelike цвет со деликатна центар лебди на грбот, помагање на вашето домашно милениче да изгледаат повеќе домот
7.Облекување како принцеза, вашето милениче ќе ги привлече останатите 's очи лесно. Убаво, нежно, girly, нежен..Пофалби ќе биде околу вашата девојче
8.Разни видови на морски ѕвезди се извезени од врвот до дното, создавање на нежен и исклучителна куче/маче девојка
Спецификација :
Материјал : Полиестер
Сезона : Пролет,Лето
Боја : Бела
Модел : Печатење
Тип : Фустан
Куче Големина : S,M
Пол : Женски
Целна Група : Куче,Мачка
Се Користи За : Секојдневна Употреба
Должина На Ракав : Без Ракави
Карактеристики : Лесен за Чистење,Дише
Големина : XS,S,M,L,XL
Големина На Табелата :
Големина-НазадВратот-Градите
XS16cm/6.30-18cm/7.0925cm/9.84
S20cm/7.8722cm/8.6630cm/11.81
М-25cm/9.8424cm/9.4535cm/13.78
L30cm/11.81-27cm/10.6340cm/15.75
XL-35cm/13.78-30cm/11.8145см/17.72
Answer : ___________________________ Note :
1.ве молиме овозможи 1-3 cm/ 0.39-1.18 инчен разликата се должи на прирачник за мерење и 3-5 g/ 0.007-0.01 lb/ 0.11-0.18 оз за разликата помеѓу различни бои
2.поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа
Спакуван вклучуваат : 1 x милениче фустан
'

Големина:
XS, S, M, L, XL
Бренд Име:
TAILUP
Шема:
Цврста
Материјал:
tulle
Сезоната:
Пролет/Лето
Тип:
Кучиња
Тип:
Кучиња
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.12kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)
R

Тие исто така купуваат со овој производ