.

.

10Pieces CZ кристал уроци Двојно Bails Конектор CZ циркон Микро отвори Шарм Накит Наоѓање на DIY Хривнија ѓердан одлуки C136

10Pieces CZ кристал уроци Двојно Bails Конектор CZ циркон Микро отвори Шарм Накит Наоѓање на DIY Хривнија ѓердан одлуки C136

DEN 1080.00
DEN 1200.00
-10 %
Количина на стоки


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : CZ циркони, Бакар
Количина : 10 парчиња
Големина : 10x23mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.3cm
Бренд Име:
JUSTWELL
Производ Карактеристики:
10x23mm
Број На Модел На:
C136
Објектот Дијаметар:
1.0cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
4g
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
1.0cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ