.

.

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-210 XL СТР-210XL СТР 210 PG210 Pixma MP495 MX320 MX330 MX340 MX350 MX410 MX420

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-210 XL СТР-210XL СТР 210 PG210 Pixma MP495 MX320 MX330 MX340 MX350 MX410 MX420

DEN 1444.00
DEN 1679.52
-14 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
СТР-210 XL
Црна
2
18ml
CL-211 XL Три-Боја
0
20ml
Се Користи За Канон Принтер Модел :
Pixma i P2700 i P2702 MP240 MP250 MP260 MP270 MP280
MP480 MP490 MP495 MX320 MX330 MX340 MX350 MX410 MX420
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
R

Тие исто така купуваат со овој производ