.

.

Unibird Нерѓосувачки Челик Млеко Frothing Jug Фантастична Еспресо Стомна Barista Занает Кафе Млеко Percolator Млеко Тенџере Coffeeware

Unibird Нерѓосувачки Челик Млеко Frothing Jug Фантастична Еспресо Стомна Barista Занает Кафе Млеко Percolator Млеко Тенџере Coffeeware

DEN 362.00
DEN 476.16
-24 %
Количина на стоки


Unibird Нерѓосувачки Челик Млеко Frothing Jug Фантастична Еспресо Стомна Barista Занает Кафе Млеко Percolator Млеко Тенџере Coffeeware
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Спецификации :
Големина : 350ml 600ml Алатка Тип : Кафе Млеко Млеко Frothing Jug Кафе Котел Тип : Кафе Percolators Тип : Кафе & Чај Алатки Пакет Содржина : 1 Pcs ве молиме имајте во предвид : Поради различни монитор, бојата може да има разлика

Големина:
350ml, 600ml
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Unibird
is_customized:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
350ml 600ml
Кафе Котел Тип:
Кафе Percolators
Тип:
кафе тенџере
боја:
sliver
Употреба:
Кафе & Чај Алатки
Алатка Тип:
Кафе Млеко Млеко Frothing Југ
чај алатки:
Нерѓосувачки Челик Југ
Спецификација:
Milk Frothing
кафе алатки:
Млеко Frothing Југ
R

Тие исто така купуваат со овој производ