.

.

2 парчиња Мало Девојче Лето Облека Поставите Детска Облека Шарени Ракави Вест Блузи+панталона Одговара на Тинејџерскиот Облека за Девојки 12 Години

2 парчиња Мало Девојче Лето Облека Поставите Детска Облека Шарени Ракави Вест Блузи+панталона Одговара на Тинејџерскиот Облека

DEN 720.00
DEN 959.52
-25 %
Количина на стоки


Добредојдовте на Weixu Co., Рибар Чувајте
Топло Прашува :
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Мерка на облека што обично се носат, но не и мерка на вашето тело за да изберете големина.
Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
Ако не сте сигурни за големината, ве молиме да ни остават порака за вашата тежина и висина, ние може да ви даде некој предлог.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
(1cm=0.3937 инчен, 1inch= 2.540 см)
Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите.
Ви благодариме за вашето разбирање.
ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА (Measurment во СМ) НИ Големина 5 T-6 T 7 T-8 T 9 T-10 T 11 T-12 T 13 T-14 T Ознака Големина 120 130 140 150 160 Врвот Должина 40 43 46 48 50 Биста 66 70 74 78 80 Панталона Должина 60 63 66 70 73 Хип 76 78 80 86 92 Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
(1cm=0.3937 инчен, 1inch= 2.540 см)
Топло Совети
Пред исплата, ве молиме двојно проверете ги вашите испорака информации :
контактирајте со име,адреса, поштенски код, телефонски броеви, итн. така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
Ако сте руски Пријатели, ве молиме да ни помогне да се обезбеди целосно име и презиме.
(given name)+татковски името+презиме)
За Царинска
Ние ќе пишува пониска вредност на цел пакет на услуги за да ви помогне да се избегне царинската управа. И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате.
Поради различни царинска политика, за жал ние Не сме Одговорни за Царинење. Љубезно ве молиме да забележите на оваа.
Превозот
1. DHL, UPS-от, Aramex, Fe Dex, ТНТ,EMS : нормален 3-7 работни дена
2. Epacket : нормален 15-30 дена
3. Ali Express Стандард за Испорака : нормален 10-35 дена
4. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : нормален 15-50 дена
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5stars
1) 5 ѕвезди ,тоа е многу важно за нас! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас, и ние ќе го прават истото за вас.
2) Ако не сте задоволни со нашите производи , негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас,или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер , ние ќе ви даде задоволни одговор ! Ви благодариме
Повеќе сличен стил може да кликнете на следните слики :

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T
Бренд Име:
WEIXU
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
KSS305
Outerwear Тип:
Вест
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Шема:
Лента
боја:
Сино, зелено
Панталони:
деветтиот панталони
Погоден Висина:
120cm,130cm,140cm,150см,160cm
Погодни за сезоната:
Лето
R

Тие исто така купуваат со овој производ