.

.

COLORFISH Уникатен Дизајн 925 Фунта Сребрена Свадба Годишнината Ангажман Ореол Свадба Накит, Вклучувајќи и поштенски

COLORFISH Уникатен Дизајн 925 Фунта Сребрена Свадба Годишнината Ангажман Ореол Свадба Накит, Вклучувајќи и поштенски

DEN 1908.00
DEN 2725.92
-30 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
Главната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 4.1 mm (0.25 кт) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Рамки Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гаранција за Квалитет

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
QYAENG063
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Површината Ширина:
6.5 mm
Бренд Име:
COLORFISH
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Парична казна
Функција:
моден прстени
R

Тие исто така купуваат со овој производ