.

.

10.1 инчен IPS HDMI resistive екран на допир LCD монитор 10.1 инчен индустриски четири wire resistive touch screen Дисплеј LCD монитор

10.1 инчен IPS HDMI resistive екран на допир LCD монитор 10.1 инчен индустриски четири wire resistive touch screen Дисплеј LCD

DEN 7440.00
Количина на стоки


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 101 M5-Дисплеј со Големина 10.1 Инчен Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*768 10.1 Инчен Екран допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 1500 : 1 Интерфејс VGA/DC PORT/RS232(Други дополнителна : HDMI/AV..) Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
101M5-A
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
Големина На Дисплеј :
10.1 Инчен
Контрастот:
1000
Резолуција:
800*600
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
R

Тие исто така купуваат со овој производ