.

.

Автентични 925 Sterling Silver 2018 Пролет Колекција Зелени Лисја Природни Монистра Одговара На Оригиналниот Шарм 925 Сребрен Хривнија

Автентични 925 Sterling Silver 2018 Пролет Колекција Зелени Лисја Природни Монистра Одговара На Оригиналниот Шарм 925 Сребрен

DEN 240.00
DEN 368.64
-35 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BISAER БС
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
ECC567
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1.2g
боја:
Зелена
Шема:
Пролетта Листови
Материјал:
925 Sterling Silver + ААА Циркони
Повод:
Годишнина, Свадба, Ангажман
R

Тие исто така купуваат со овој производ