.

.

Камерата Торба За SONY A5100 A5000 A6000 A6300 RX100 RX100II RX100M3 IV М5 A6300 HX20 HX30 HX50 HX60 HX9 H90 HX80 HX90 WX500 WX300

Камерата Торба За SONY A5100 A5000 A6000 A6300 RX100 RX100II RX100M3 IV М5 A6300 HX20 HX30 HX50 HX60 HX9 H90 HX80 HX90 WX500

DEN 401.00
DEN 431.52
-7 %
Количина на стоки


Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Опис :
Внатрешна структура : кој користи памук, која сунѓерот подлога, да се зајакне заштитата на објективот и камерата сила
Опремени со рака за да се олесни употребата на патување
Во средината со сунѓер партиција, отстранлив отстранлив DIY собранието, уникатен
Shockproof оценка : 5 ѕвезди
Материјали : Најлон
Боја : Црна
Тежина : 200g
Внатрешни димензии(L x W x H) : 10 x 8 x 13cm
Компатибилен Со :
За SONY RX100 RX100 II RX10 M3 IV HX20 HX30 HX50 HX60 HX9 H90 HX80 HX90 WX500 WX300
За Sony A5100 A5000 A6000 A6300 RX100 RX100 M2 NEX-5 T NEX-5 N NEX-5 R NEX-6 NEX-7 И NEX-F3 3 N 16-50 мм Леќа, ве Молиме да се измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање!!или ве молиме да ни остават порака за вашата камера модел,така што ќе може да се провери пред пратката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ви благодариме за разбирањето!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.) во полето за коментари во текот на исходот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Враќање/Поврат :
1.
Испорака :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.

Боја:
црна боја
Број На Модел На:
Дигитална Камера Торба Случај
Употреба:
Универзална,Батерија,Точка И Пука Камера,Mirrorless Систем Камера
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Материјал:
Полиестер
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG
Се вклопува:
За Sony A5100 A5000 A6000 A6300
боја:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ