.

.

Модуларен Платно Слики Уникатен подарок Ѕид Уметност Дома Декоративни HD Отпечатоци 5 Парчиња Девојка DotA Улога Слики Игра Постери Рамка

Модуларен Платно Слики Уникатен подарок Ѕид Уметност Дома Декоративни HD Отпечатоци 5 Парчиња Девојка DotA Улога Слики Игра Постери

DEN 245.00
DEN 480.00
-49 %
Количина на стоки


Материјал
Водоотпорен Платно Високо квалитетни Материјали .
Квалитет
ААА+ Висок квалитет.
Пад На Превозот
Ние обезбедуваме капка превозот услуга.
Премиум Квалитет, Добра Услуга, Брза Испорака
Услуга На Клиентите
Ние не прилагодено печатење платно и нудат фото сплит услуга. Вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина size0 : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6x2,4x8inx2,4x10inx1) size1 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 (8x14x2,8x18inx2,8x22inx1) size2 : 30x50cmx2,30x70cmx2,30x80cmx1 (12x20x2,12x28inx2,12x32inx1) size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1 (16x24x2,16x32inx2,16x40inx1)
Превозот
1. Кина пост
2. E-пакет
3. EMS
Време на испорака
1. Кина Пост : Нормално 15 - 30 дена
2. E-пакет : 9-15 дена
3. EMS : 7 до 10 дена

Големина (Инчен):
Size0, Size1, Size2, Size3
боја:
не врамени, врамени
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Игра
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Број На Модел На:
DA-02
Рамка:
Yes
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
Chambotrade
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Игра-DA
Тип:
Печатени
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Нередовните
Уметнички дела:
платно печатење
врамени:
Не Врамени/Врамени
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Dropshipping:
Да,Поддршка
Број На Модел На:
DA-02
R

Тие исто така купуваат со овој производ