.

.

HK3220 Подготвени куп Игли валчести лежишта 67941/32 големината на 32*39*20mm

HK3220 Подготвени куп Игли валчести лежишта 67941/32 големината на 32*39*20mm

DEN 182.40
Количина на стоки


HK3220 Подготвени куп Игли валчести лежишта 67941/32 големината на 32*39*20mm

Капацитет На Моторот:
Други
Број На Модел На:
HK3220
Материјал:
Челик
Премази:
Други
Структура:
Други
Должина:
other
R

Тие исто така купуваат со овој производ