.

.

FERZIGE Мода Жените Фармерки Лето Тенка Шупливи Надвор Разгореа Панталони Тенок Одговара Слаби Везени Флорални Pleated Изми Тексас Панталони

FERZIGE Мода Жените Фармерки Лето Тенка Шупливи Надвор Разгореа Панталони Тенок Одговара Слаби Везени Флорални Pleated Изми Тексас

DEN 1596.00
DEN 2534.40
-37 %
Количина на стоки


Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2-603
Фармерки Стил:
Одблесокот Панталони
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Вез,Pleated,Дупка,Се Мијат,Избелени,Шупливи Надвор
Одговара Тип:
Слаби
Измијте:
Медиум
Бренд Име:
FERZIGE
Ткаенина Тип:
Лента
Материјал:
Spandex,Памук
Должина:
Calf-Length Pants
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Слатка
боја:
Сина
Големина:
26,27,28,29,30,31,32,33,34,36
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Дебелина:
Тенка
се водат:
Yes
големина стил :
Азија Големина(1-2 големина помала од НАС/EUR/велика БРИТАНИЈА големина)
R

Тие исто така купуваат со овој производ