.

.

5.5 LCD Екран За Водафон Smart Брзина 6 VF795 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Телефон Поправка и Замена на Делови

5.5 LCD Екран За Водафон Smart Брзина 6 VF795 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Телефон Поправка и Замена на Делови

DEN 888.00
Количина на стоки


Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. Pls ве молиме контактирајте со нас на нашиот е-мејл или онлајн контактирајте со нас.
Touchworld е воден од Шенжен Witpart Тргување Компанија, која е една од водечките веледрогерија, за сите на мобилен телефон резервни делови во Кина, Шенжен. Пост Воздух mail нормално се постигне во светот во 15-30 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Предмети ќе биде 100% се проверуваат од страна на нашите професионални инспектор пред превозот Пакет ќе биде цврста и ќе се провери внимателно пред да испрати Повеќето од предметите се подредени ќе се испрати во рамките на следните 24 -48 часа по уплатата се потврди.5" LCD Екран За Водафон Smart Брзина 6 VF795 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Телефон Поправка и Замена на Делови
Купување & Инсталација Белешки
Инсталација на LCD Екранот и Digitizer Собранието со Пред Домување треба да биде направено од страна на квалификувано лице . Било каква штета или дефект предизвикан од погрешна работа не се во доменот на обезбедување на квалитет. Комуницираат повеќе да бидете сигурни сме двете страни за решавање на проблеми со добро. ПОТОА можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Поврзете со вашиот телефон за да се тестираат прво, ако производот е нормално, тогаш да се инсталира, или нека професионалци за помош.
Ние го цениме ако може да ни даде 5 ЅВЕЗДА Повратни информации и да го оставите Позитивен Фидбек на alibaba по трансакција е завршена и ние ќе ви ги даде некои попуст или некој подарок за вашата следна цел, Ако не се задоволи со нашите производи pls не остави негативни пред нас контакт. Sparkleet производи еден по друг ажурирање. Ако постои било каква помош, само нас контакт и ние ќе се среќни да ви помогнат. АКО сте задоволни со производи по тестирање. И ние имаме услугата повеќе од 100 странство веледрогерија и поправка продавници. Сите стоки испративме имаат нашите приватни печат на задната страна, ве молиме понуда сликата откако постои било каков проблем, дека ќе биде подобро да се видеото да се покаже проблем во detailas. Тоа обично трае околу 3 до 7 работни дена од експрес, и 15-30 работни дена од Кина, Воздухот mail да брод вашата земји. Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата.
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ве Молиме да не се инсталира директно откако ќе ја прими стоката. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. Ако било каква штета на pacakge pls не ја прифати pacakge и повратни информации до нас. Ве молиме не го отвори спорот, тоа е повреда.
Ви благодарам многу за вашата доверба, се надевам ќе уживате во вашата шопинг време~
5. DHL,UPS-от и Fedex нормално трае 3-7 дена за да стигне до вас.

боја:
Црна LCD, црно-Бел LCD
Број На Модел На:
За Водафон Smart Брзина 6 VF795
Резолуција На Екранот:
854x480
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
X-PARKLEET
Компатибилен:
За Водафон Smart Брзина 6 VF795
Големина:
4.5 inch
боја:
Црно-Бело
квалитет:
тестирани еден по еден
R

Тие исто така купуваат со овој производ