.

.

DY нова високо квалитетен моден мажите француски кошула Cufflinks На high-end бренд мажите бизнис сина кошула квадратни блокови Cufflinks

DY нова високо квалитетен моден мажите француски кошула Cufflinks На high-end бренд мажите бизнис сина кошула квадратни блокови

DEN 134.00
DEN 167.52
-20 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
DY-1118
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
XKZM среќен
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
бакарни легури
R

Тие исто така купуваат со овој производ