.

.

LEKYLUKY NO:001orange 1/10 ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК хоби дербито на патот лебдат автомобили големина:445*190*130mm тркала база 260mm

LEKYLUKY NO:001orange 1/10 ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК хоби дербито на патот лебдат автомобили големина:445*190*130mm

DEN 768.00
DEN 852.96
-10 %
Количина на стоки


големина : 445*190mm
тркала база : 260mm

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
LEKYLUKY
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
Пластични Тип:
ABS
За Возило Тип:
Автомобили
Технички параметри:
Вредност 9
Број На Модел На:
001 портокал
Материјал:
Пластични
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Големина:
445*190*130mm
РК Делови и Accs:
Автомобил Школка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Телото
R

Тие исто така купуваат со овој производ