.

.

GZMJ Јаже LED Pendant Светла Светилки Lampen Дома Осветлување Тела Suspendu Luminaire Килибар Pendant LED Светла Hanglamp Абажур

GZMJ Јаже LED Pendant Светла Светилки Lampen Дома Осветлување Тела Suspendu Luminaire Килибар Pendant LED Светла Hanglamp Абажур

DEN 989.00
DEN 1546.08
-36 %
Количина на стоки


GZMJ Јаже LED Pendant Светла Светилки Lampen Дома Осветлување Тела Suspendu Luminaire Килибар Pendant LED Светла Hanglamp Абажур Материјал : Метал Извор на Енергија : E14 Напон 85-240v Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

Wattage:
Gold 20cmClear, Gold 28cmClear, Gold 20cmWhite, Gold 20cmBlack, Gold 28cmWhite, Gold 28cmBlack
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Knob префрлате
Број На Модел На:
SPL005
База Тип:
E27
Техника:
Кован
сертификација:
RoHS,CQC,УЛ,CCC,CE
Материјал:
Легура
Напон:
90-260V
Абажур Боја:
сина,сива,црвена,црна
Бренд Име:
GZMJ
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
функција 1:
hanglamp industrieel pendel гроздобер
Карактеристика 2:
гроздобер индустриски осветлување led бања место
функција 3:
ретро лофт светлина pendant тела hanglamp glas модерна
карактеристика 4:
кујна лустерот гроздобер американски лофт pendant светлина светилка
Карактеристика 5:
гроздобер ретро лофт pendant светилка железо, стакло hanglamp hout ijzer
Функција 6:
hanglampen voor eetkamer led zwart тавански светилки дома декор
Карактеристика 7:
индустриски осветлување тела за кујна индустриски абажур
Функција 8:
verlichting hanglamp glas zwart metaal
Карактеристика 9:
led lampen модерна fernbedienung
Карактеристика 10:
lampenkappen voor tafellampen сјај лустерот rustique
R

Тие исто така купуваат со овој производ