.

.

Фабрика Продавница Професионални Производителот Сите Во Еден КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер

Фабрика Продавница Професионални Производителот Сите Во Еден КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер

DEN 17594.88
Количина на стоки

4 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини.Ние може да направи за вас. Фабрика Продавница Професионални Производителот Сите Во Еден КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер Orderssssssss!!!!!!
Опис На Производот 1.Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co.5 Инчен SATA HDD 320 G/500 G/1 TB итн.само контактирајте со нас. Карактеристики Име на Модел ППЦ-104 P ( Надградба ) Големина на Екранот 10. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI за избор . Ако треба.
Применливи сцена
Опсег На Примена
Механички автоматизација, медицинска опрема, да играат игри, ПОС машина, автоматски сервис и интелигентни мало,Мобилни возило-монтирани компјутер решение
Пакување & Испорака
Пакување детали : Еден компјутер во подарок кутија (L*W*H)353*279*45mm , 10 компјутер во carto
Испорака : 3 дена по плаќање
ПЛАЌАЊЕ&ПРАТКАТА. -20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V/5 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Школка Материјал со Висока јачина алуминиум бранеа панелот;IP65 ; Спреј сликарство Боја Сребрена Нето Тежина 3kg Инсталација Вградени монтирани,VESA рек монтирани Димензии(mm) 285×215×за 47,3 Дупка големина ( мм ) 274., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола,Мониторинг систем,Мрежа за безбедност,Digital signage,Датум storge и други автоматизација апликации. -20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Складирање Темп.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел. Ние ќе ги реши што е можно поскоро.4" Резолуција 800×600 Светлината 250cd/m2 Контраст 300 : 1 Допир 4-жица Кина resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОР Intel J1900 Quad Core 2 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 10 W Чипсет Интел Bay Трага СПЦ Меморија RAM меморија Одборот 4 G DDR3 4 G MAX 8 G Складирање SSD 32 G ( До 64 G/128 G/256 G )
Optional 2. Систем XP/Win7/Linux/Win8/Win10 I/O Lan 2×10/100/1000 Mbps LAN RJ,Lan чип RTL8111 E Сериски Порт COM1×RS485/RS422 ( default RS485 со Оптички изолација ) ,
COM2-COM3×RS232/485 ( default RS232 )
COM4×RS232 ( факултативно додадете 2 RS232 ) USB 3×USB2.0 Екранот Интегрираната Intel HD Graphics , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка помалку од 15 W Работа Темп.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-104P
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Celeron J1900 Quad Core
Чипсет:
Intel Bay трага СПЦ
меморија:
Меморија Одборот 4G Max 8G
Складирање:
SSD 32G(До 64G/128G/256G)
систем:
XP/Win7/Linux/Win8/Win10
lan:
2*10/100/1000Mbps RJ45 LAN
Сериски Порт:
COM1 RS485 COM2-COM4 RS232
USB:
4*USB
Термички методи :
Fanless
боја:
Сребро.
R

Тие исто така купуваат со овој производ