.

.

МРАЗ ЛАДНО ПИВО се ПРОДАВААТ ТУКА Пивско Шише Капа Кука Креативни Модерни Декоративни за Дома Пиво Кафе Бар, паб Студио BH13

МРАЗ ЛАДНО ПИВО се ПРОДАВААТ ТУКА Пивско Шише Капа Кука Креативни Модерни Декоративни за Дома Пиво Кафе Бар, паб Студио BH13

DEN 144.00
DEN 239.52
-40 %
Количина на стоки


започнете
"МРАЗ ЛАДНО ПИВО се ПРОДАВААТ ТУКА" Пивско Шише Капа Кука Креативни Модерни Декоративни за Дома Пиво Кафе Бар, паб Студио BH13 Големина : 100mm(дијаметар)*170mcm(должина)*15mm(дебелина),3.94"x6.30"x0.59". Пакетот вклучува 1pc. Ретро пиво капа стил носи назад во старите денови. Направи вашата соба дојде полн со класични здив. Идејата украси одговараат за повеќето соби. Организира и ги красат со еден лесен чекор! Материјал : метал

Материјал:
Железо
Бренд Име:
dingleiever
Број На Модел На:
BH13
Стил:
Американски Стил
Обликот:
Нередовните
Метал Тип:
Железо
Употреба:
облека
Број На Модел На:
BH13
R

Тие исто така купуваат со овој производ