.

.

Ново Битие Секунди Од Рок Бенд Легенда Црна Мажите Т Кошула Големина S 4Xl

Ново Битие Секунди Од Рок Бенд Легенда Црна Мажите Т Кошула Големина S 4Xl

DEN 623.52
Количина на стоки

,Ве молиме контактирајте со нас. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Ако постои некој проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Мека, комфорни и издржливи, ова е дефинитивно мора да го поседувате и Блузи Tee Shirts Продавница препорачува производот.Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот.ние ќе ви даде наплата или да го препрати или попуст било други начини.Ве молиме мерка што обично се носат облека, Не на вашето тело.Оваа премија, т-маица е како блиску до совршен како што може да биде.
Производ inforamtion :
1. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
Почитувани купувачи, Сите T маици се Азиските Големина, Pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка!
1. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.Дополнителна помош : На-барање за печатење ја намалува отпадот и се еколошки!
4. АЗИЈА ГОЛЕМИНА 1 инч = 2.
П : Што е превозот начин во вашата продавница?
A : Aliexpress Стандард Превозот Начин,тоа е брзо и безбедно,ако треба други превозот начини,ве молиме контактирајте со нас!(Сад преку E-пакет нормален 7~15 дена)
П : Кога производот изгубени на патот ,што можам да направам?
A : Контактирајте со нас кога не го добиете вашиот пакет,јас ќе испрати нов или да ви даде целосна наплата.Ако примите недостатоци стоки, ве Молиме контактирајте со нас.Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C). Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.Ние брод надвор на стоки преку Кина, Воздухот Пост, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.3937 инч,
4.
Заеднички Проблем :
П : Откако ќе се плати со цел,Колку дена испрати пакет?
A : 1~3 дена,како што знаете,на пари од банка, за да aliexpress сметка нормално треба 24 часа.Бесплатен Превозот За Повеќето Земја,Ние ќе брод за излез на стоки во 1-3 дена, стоката ќе пристигне во 15-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.
П : Кога пакетот пристигнување царината,не ми треба да го платат тарифните?
О : кога се пријават на царинските,пакетот на информации како подарок,вредност помала од $5,нормално тоа е лесно да се царинење.
П : Дали сте поддршка dropshipping цел?
A : Добредојдовте dropshipping,За dropshipping цел,Ние не се пополни сите информации во пакет. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или $2 ПОПУСТ за вашата нарачка. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.Постојат 7 големини (S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL) на располагање за следниве листата.Откако купувањето е завршена, ние ги испечатите вашите производ и on-demand, само за вас.

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ